APIE MUS

Kokybė, inovacijos, mokslas

Esame patyrusių kosmetikos chemijos, biochemijos, marketingo, grafinio dizaino bei pardavimų specialistų komanda, kurios ilgametė patirtis grožio pramonėje suteikė kitokį požiūrį į kosmetiką. 

Analizuojame kiekvieno ingrediento veikimo principus, suderinamumą bei efektyvumą tam, kad kartu su užsakovu pasiektume norimą rezultatą. Tikime, kad kosmetikos produkto pagrindą privalo sudaryti kokybiški ir veiksmingi ingredientai, tad padedame išsirinkti tinkamiausius kosmetikos žaliavų tiekėjus bei užtikriname nenutrūkstamą jų tiekimą ir galutinio produkto gamybą. Padedame paruošti jūsų prekės ženklo produktų aprašymus, komunikacijos strategiją bei gaires, kuriomis vadovaujantis galėsite efektyviai generuoti pardavimus. 

Esame pasiryžę pakeisti kosmetikos pramonę, kurdami kokybišką, inovatyvią ir veiksmingą kosmetiką, tausojančią gamtą bei teikiančią akivaizdžią naudą odai.

Kodėl THE LAB?

Ilgametė patirtis kosmetikos produktų gamyboje leido suprasti, kad didžioji gamintojų dalis siekia praturtinti savo gaminių formules nereikalingais ingredientais, dirbtinai ilginančiais INCI (angl. International Nomenclature Cosmetic Ingredient) sąrašą bei naudoja žaliavas, kurių efektyvumas nėra nustatytas/paremtas moksliniais tyrimais ir (ar) renkasi pigesnius žaliavų tiekėjus, kurie neužtikrina ingredientų kokybės. Žinodama šią problemą, THE LAB komanda bendradarbiauja tik su patikimais žaliavų tiekėjais, o kurdami kosmetikos produktus atsižvelgia į kiekvieno ingrediento veiksmingumą bei suderinamumą ir suteikiamą efektą odai.

  • Kuriame inovacijų šuolį darančias kosmetikos gaminių formules.

  • Gaminame aukščiausios kokybės produktus, kurie tausoja gamtos išteklius.

  • Siekiame, jog produktai teigiamai veiktų mūsų odą ir efektyviai spręstų problemas.

Produktų vystymo ir tyrimų laboratorija

THE LAB produktų vystymo ir tyrimų laboratorijoje yra atliekami išsamūs kosmetikos produkto bei pakuotės tyrimai, leidžiantys užtikrinti aukščiausią mūsų gaminių kokybę.

Vienas svarbiausių tyrimų, kurį būtina atlikti prieš pradedant prekiauti kosmetikos produktu – stabilumo testas. Stabilumo testo metu produktas yra laikomas aplinkoje, kuri atitinka normalias laikymo sąlygas ir yra identifikuojami kosmetikos gaminio fiziniai, cheminiai bei mikrobiologiniai rodikliai, tokie kaip spalva, pH, klampa, mikrobų kiekis bei konservanto efektyvumas. 

Šiandien taikomi matematinio modeliavimo principai, kurie suteikia galimybę stabilumo testą atlikti greičiau, kada aplinkos temperatūra yra pakeliama 15° C. Toks metodas yra vadinamas pagreitintu senėjimu, o jo metu produkto testavimo laikas sutrumpinamas – iki 35 dienų, jei norimas gaminio galiojimo (tinkamumo naudoti) laikas yra 1 metai arba iki 72-90 dienų, jei norimas gaminio galiojimo laikas yra 2-3 metai, atitinkamai. Atsižvelgiant į kosmetikos produkto tipą, gali būti taikomi skirtingi stabilumo tyrimų protokolai ir kriterijai, o atlikus stabilumo testą, kosmetikos produkto gamintojas privalo įrodyti, kad produktas yra saugus, atsparus mikrobiologinei taršai ir jo fizikiniai bei cheminiai rodikliai nepakinta.

Be produkto masės stabilumo tyrimų yra svarbu nustatyti ir pakuotės stabilumą – sandarumą, atsparumą aplinkos faktoriams, tokiems kaip temperatūros pokyčiai, bei pakuotės tinkamumą gabenant, parduodant ar naudojant galutiniam vartotojui.

Susisiekite su mūsų specialistais užpildę formą:

Kosmetikos gamybos laboratorija THE LAB

Adresas:

Saulėtekio al. 7, LT-10257 Vilnius

El. paštas:

info@thelab.lt

Tel. numeris:

+370 623 91 311